Image Image Image Image Image
Scroll to Top

Do Góry

Nasze realizacje

On 30, maj 2013 | In | By clipcard

Igor Volk „Labyrinth”

Koprodukcja: ClipCard

Teledysk zrealizowany przez polskich twórców na Górnym Śląsku dla brytyjskiego muzyka o ukraińskich korzeniach – rezultaty tej niecodziennej produkcji można obejrzeć w najnowszym klipie Igora Volka! Jesteśmy koproducentem teledysku, zapewniliśmy także obsługę multimedialną planu oraz wsparcie PR. Teledysk otrzymał nominację do prestiżowej nagrody UK Music Video Awards 2013. Więcej o projekcie: www.clipcard.pl/koprodukcja-clipcard-igor-volk-labyrinth.

 

Loteria promocyjna: Profi Zupa Skarbów Loteria promocyjna: Profi Zupa Skarbów Loteria promocyjna: Profi Zupa Skarbów

By clipcard

On 15, maj 2013 | In | By clipcard

Loteria promocyjna: Profi Zupa Skarbów

Klient: Profi

15 maja 2013 ruszyła wielka promocja „Zupa Skarbów”. Można wygrać szalone zakupy za 77 000 zł w Sklepie Marzeń Profi. Wśród produktów w Sklepie Marzeń znajdują się m.in.: lot odrzutowcem, Mini One, Fiat 500, Kia Sportage, podróż życia, motocykl Harley Davidson, skuter Vespa, zegarek Jamesa Bonda, garnitur MtM Ermenegildo Zegna i wyśniona suknia z pracowni Paprocki&Brzozowski oraz przeszło 20 innych wspaniałych przedmiotów i zwariowanych przygód. Ponadto: co dwa tygodnie losowanie 222 z 1333 nagród na 20-lecie Profi (iPady mini, 100 zł & koszyki Profi).

Autorska kampania ClipCard dla firmy Profi potrwa do 18 sierpnia 2013.

www.zupaskarbow.pl
www.facebook.com/ZupaSkarbowProfi

By clipcard

On 14, maj 2013 | In | By clipcard

Spot reklamowy: Profi Zupa Skarbów

Klient: PROFI

Film promujący loterię „Zupa Skarbów”:

www.zupaskarbow.pl

www.facebook.com/ZupaSkarbowProfi

On 27, sty 2013 | In | By clipcard

Videozone & Festiwal Energii 2012

Klient: Miasto Jaworzno

Videozone Festival to unikalna formuła łącząca festiwal muzyki elektronicznej i międzynarodowy konkurs VJ-ski. Od ponad 5 lat jest jedynym miejscem w Polsce i jednym z kilku na świecie prezentującym to, co we współczesnej sztuce audiowizualnej świeże i nowatorskie.Festiwal jest autorskim projektem ClipCarda realizowanym co roku w pełnym zakresie: od koncepcji, bookingu, promocji po kompleksową realizację techniczną eventu. Równolegle na dużej scenie odbywa się Festiwal Energii – największa i najpopularniejsza impreza w Jaworznie, prezentująca gwiazdy muzyki rozrywkowej i spektakularny pokaz pirotechniczny. Szczegóły: www.videozone.pl

On 27, sty 2013 | In | By clipcard

Oberschlesien: Jadymy durch! Zabrze 2012

Klient: formacja Oberschlesien

Niezapomniane, ogniste show okrzykniętej śląskim Rammsteinem formacji Oberschlesien. Zadbaliśmy o: oprawę wizualną, obsługę multimedialną, realizację filmowych zwiastunów i aftermovie oraz o obsługę PR-ową wydarzenia.